آموزش فروش

فروش مهم ترین و تاثیرگذارترین مهارت در موفقیت هر فردی ست.فروش بسیار فراتر جابجایی پول با خدمات یا محصول است.فروش هنر متقاعد کردن و تاثیرگذاری در دیگران برای پذیرش یک چیز یا انجام یک کار هستش.با این وجود چه کسی درگیر فروش نیست؟ توانایی یک فرد فروش و مذاکره با دیگران،به توافق رسیدن با مردم،عامل اصلی موفقیت فرد است.

آموزش تولید محتوا

تولید محتوا از مهم ترین فعالیت های هر فرد یا تیم برای راه اندازی کسب و کار آنلاین و جذب مخاطب در دنیای وب است.

توانایی نوشتن محتوای متنی مناسب، گرفتن عکس های خوب، ساختن فیلم های حرفه ای و … همگی از مهارت هایی هستند که در توسعه کسب و کار ،معرفی محصولات و بالا بردن فروش تاثیر بسزایی دارند.

 

اختصاصی اعضا ویژه

خدمات 10X

تیزرهای تبلیغاتی

طراحی سایت 

یکی از خدمات 10X، طراحی سایت فروشگاهی، خدماتی و شخصی ست.

وبسایتی ریسپانسیو در تمامی دستگاه ها که با رعایت اصول تکنیکال سئو توسعه پیدا کرده و آماده ی تولید محتوا، سئو و معرفی به گوگل بوده و بستری مناسب جهت معرفی کالاها، خدمات و سرویس های شما از طریق موتورهای جستجو و جذب ترافیک هدفمند است.

سئو

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، از مهم ترین اقدامات در جهت افزایش ترافیک و مشتریان کسب و کار شماست.

با فعالیت هدفمند برروی کلمات مناسب، تولید محتوا و لینک سازی اصولی، به مشتریان بالقوه در جستجوی کالا، خدمات یا سرویس های شما در موتورهای جستجو هستند را خواهید داشت و بدون صرف هزینه های زیاد برای تبلیغاتی بلاگری و اینفلوئنسری در شبکه های اجتماعی که بخش زیادی از مخاطبان آن،هیچ علاقه یا توجهی به تبلیغات انجام گرفته نمی کنند،امکان جذب مشتریان را خواهید داشت